برای ثبت شرکت حمل ونقل و دلیوری کالا می توان به راحتی اقدام کرد

ثبت شرکت حمل و نقل و دلیوری کالا :

حمل و نقل یکی از ارکان اساسی و پایه ای هر کشور است و یکی از شاخص های توسعه یافتگی می باشد و جهت انجام این امور باید از طریق ثبت شرکت حمل و نقل و دلیوری کالا اقدام نمود.

در زمان قدیم در ایران شاید هفته ها در خانه برنج پخته نمی شد چون دلیل آن نبود مسیر و ناوگان حمل و نقل از شمال ایران به بقیه نقاط بود که بعد از کشیده شدن جاده تحولی عظیم در خوراک و اقتصاد این منطقه به وجود آمد و کشور پاکستان هم بعد از انقلاب حمل و نقل توانست برنج خود را به دنیا عرضه کند
پس امور حمل و نقل همیشه دارای درآمد هنگفت  است .
امور حمل و نقل گستره وسیع و متفاوتی از فعالیت ،تخصص و درآمد دارد از حمل و نقل درون شهری که مثلا به صورت سنتی آن آژانس تاکسی تلفنی است  گرفته تا تاکسی بی سیم و حتی جدیدا یک شرکت کره ای در تهران شیوه نوین از حمل و نقل مسافر را طرح ریزی کرده و به درآمد هنگفت و قابل توجهی دست یافته است .
در دنیای امروز خریدهای غیر حضوری و اینترنتی فراوان شده است و دیگر شرکت پست قادر به پاسخ گویی نیاز بازار نمی باشد و بسیاری شرکت های دلیوری کالا پدیدار گشته اند و دارای شعب مختلف و درآمد های زیادی هستند و تعدادشان روز به روز در حال افزایش است و حتی بسیار از این شرکت ها به تخصص مثل تهیه غذا معروف شده اند در صورتی که حتی یک قابلمه روی اجاق نمی گذارند بلکه تخصص آنها دلیوری است و آنرا به صورت صحیح انجام می دهند.

در این زمینه رشد تجارت همیشگی است چون بازار نیاز دارد و بعلت این کمبود بسیاری از شرکت ها خودشان سیستم دلیوری راه اندازی کرده اند .
از موارد دیگر درآمد زا در این رسته پیک های موتوری هستند که با کمی خلاقیت می توان درآمد های بسیار زیادی در این مورد کسب کرد.
شرکت های تامین خودرو نیز جز مشاغل اول و پردرآمد کشور ما هستند.
بحث در مورد شرکت های حمل و نقل پایان پذیر نیست و این قسمت از بازار همیشه پرکشش می باشد.

جهت ثبت شرکت در این زمینه به صورت عمومی به مجوز خاصی نیاز نیست اما جهت شرکت های باربری در شهر های مختلف از طریق پایانه های باربری و انجمن امور صنفی شرکت ها مجوز صادر می شود و در شهر های بندری که مهمترین آن بندر عباس می باشد شرایط پیچیده تر است.

جهت ثبت شرکت حمل و نقل و دلیوری کالا می توان به راحتی از طریق مجموعه sherkatir اقدام نمود

دیدگاهتان را بنویسید