فرآیند اخذ رتبه پیمانکاری در شیراز چگونه است ؟

رتبه پیمانکاری شیراز

جهت گرفتن رتبه در شیراز ابتدا باید یک شرکت داشته باشیم که به این منظور باید به اصطلاح شرکت ثبت کنیم و نکته مهم قبل از ثبت برای رهایی از بروکراسی های بی مورد اداری باید اعضای هیئت مدیره را به گونه ای قرار دهیم که مورد قبول سازمان برنامه و بودجه باشد .
سپس برای شرکت خود کد اقتصادی بگیریم چون که از ملزومات استارت گرفتن صلاحبت یا رتبه پیمانکاری داشتن کد اقتصادی است که جهت ثبت نام در سایت ساجات حتما به آن نیاز داریم .
جهت ثبت نام در سایت ساجات ابتدا باید یک ایمیل در سرویس فارسی بسازیم مثلا چاپار
و بعد از ساخت ایمیل ثبت نام اولیه را در ساجات انجام دهیم و سپس نام کاربری و گذر وازه اولیه به ایمیل ما ارسال می شود و ما با آن یوزر و پس ورد ثبت نام را انجام داده که بعد از آن برگه ثبت نام اولیه به ایمیل ما ارسال می شود که باید آنرا پرینت گرفته و بعد از پر کردن و امضا توسط اعضای امضا مجاز به آدرسی که در زیر برگه که پر کرده ایم چاپ شده با پست ویژه ارسال می کنیم .
بعد از حدود یک هفته نام کاربری و کلمه عبور جدید به ایمیل ما ارسال می شود که بلافاصله باید ثبت نام شرکت پیمانکاری خود را در سایت شروع کنیم زیرا این یوزر نیم و پس ورد بعد از یک ماه منقضی می شود که بعد از قرار دادن اطلاعات در سایت و اسکن کلیه مدارک منتطر پاسخ سازمان خواهیم شد و بقیه مراحل را تا صدور گواهینامه پیمانکاری یا رتبه شرکت خود انجام می دهیم.

 

sherkatirکارآفرینی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید