قیمت خرید رتبه پیمانکاری چگونه استعلام کنیم

از آنجایی که امروزه جهت شرکت در مناقصه های عمرانی احتیاج به شرکتی است که توسط سازمان برنامه و بودجه یا دفتر فنی پیمانکاران تایید صلاحیت شده باشد و یا به اصطلاح رتبه پیمانکاری داشته باشد و معمولا چون فرآیند ثبت و رتبه بندی این شرکت ها زمان بر است بسیاری از پیمانکاران و کارآفرینان فرصت انجام فرآیند اداری ثبت و رتبه بندی این شرکت ها را ندارند و بهترین راه برای آنها خرید مالکیت و سهام شرکت های صلاحیت دار است و چون افراد سودجو و. فرصت طلب همیشه در تمام جوامع وجود دارند بر آن شدیم تا خدمات ویژه ویترین شرکت های پیمانکاری را به هم میهنان گرامی عرضه کنیم که هر کسی احتیاج به خرید شرکتی داشت با خیال راحت به شرکت آی آر مراجعه کند و استرس فرآیند اداری و مشکلات قیمت خرید رتبه پیمانکاری شرکت ها را نداشته باشد.

جهت استعلام قیمت شرکت های پیمانکاری توجه به نکات مختلفی از جمله شهر محل ثبت شرکت و نوع شخصیت حقوقی (مثلا: خاص یا محدود) و تعداد رتبه های شرکت و مبلغ ریالی کارکرد شرکت توجه کرد یعنی پروژه هایی که شرکت از طریق مناقصات انجام داده و به اتمام رسانده و صورت وضعیت قطعی گرفته.
ولی قیمت خاصی برای این شرکت ها نمی توان در نظر گرفت و معمولا تایین قیمت برای این شرکت ها یا رتبه پیمانکاری توافقی است و بهترین راه جهت استعلام قیمت و مقایسه قیمت مراجعه به ویترین شرکت های پیمانکاری است به چند دلیل
1-تعداد بسیار زیادی از این رتبه های پیمانکاری در این ویترین ارائه شده اند
2-قیمت اعلام شده به شما ،قیمت اعلام شده متقاضی یا مالک شرکت  رتبه پیمانکاری است و موسسه ما به دنبال منافع شما مشتری گرامی می باشد.
3-تمام شرکت ها کاملا استعلام می شوند و در این محل قرار می گیرند.
4-از زمان تماس با دپارتمان شرکت آی آر تمام مسئولیت های شرکتی که شما قصد خرید سهام و مالکیت ان را دارید به عهده شرکت آی آر است.
5-هدف ما تبدیل شدن به مشاوری امین برای شما و شرکتتان است و آرزوی ما ایجاد حس اعتماد بعد از دیدن لوگوی شرکت آی آر در شما هم وطن عزیز است.

جهت استعلام و خرید شرکت مورد نظر خود بهتر است سری به ویترین شرکت های پیمانکاری بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید