ثبت برند در sherkatir

ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت در دپارتمان شرکت آی آر

ثبت شرکت و انواع آن

در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل : شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت، شماره ثبتی و شناسه ملی منحصر به فردی برای شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری صادر می گردد .

سامانه تخصصی ثبت شرکت شرکت آی آر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید .

شرکت آی آر از بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در سراسر ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

مراحل ثبت شرکت

در این بخش برای آشنایی شما با مراحل ثبت شرکت ، محتوایی را آماده کرده ایم که خواندن آن به نوعی برای شما راهنمای ثبت شرکت حساب می شود . همان طور که می دانید ثبت شرکت ، باعث اعتبار کسب و کار شما می شود ، استفاده از لفظ شرکت زمانی اعتبار لازم را دارد که شما شرکت خود را ثبت کرده باید . ثبت شرکت باعث افزایش اعتبار و از طرفی باعث افزایش تمایل به همکاری با شرکت شما خواهد شد. با ثبت شرکت شما شخصیت حقوقی پیدا کرده و از یک سری قوانین و مقررات خاص پیروی می کنید و آرامش خاطر و تمایل به همکاری بیشتری بعد از ثبت شرکت برای شما ایجاد می شود .

هرگاه شرکت به ثبت برسد ، قراردهدهای منعقده بین شرکا به صورت رسمی بوده و هیچ یک از اعضا نمی توانند از اسناد رسمی مانند شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که بعد از ثبت شرکت به صورت رسمی به ثبت می رسند اظهار بی اطلاعی کنند و در واقع بخشی از ناهنجاری هایی که قبل از ثبت شرکت در رابطه با اسناد غیر رسمی وجود داشت از بین می رود . با توجه به این موارد افراد زیادی از جامعه با عناوین مختلف با حقوق ثبت در ارتباط هستند . لیکن آشنایی با امور ثبتی و مراحل ثبت شرکت مستلزم کسب تجربه و علم مربوط به آن است که تمام تلاش دپارتمان شرکت آی آر در تسریع مراحل ثبت شرکت ، پایین اوردن هزینه ثبت شرکت می باشد .

اولین گام از مراحل ثبت شرکت

اولین گام از مراحل ثبت شرکت و تاسیس شرکت ، رسیدن به شناخت کلی از نظام قانونی حاکم بر شرکت ها می باشد . زمانی که شما قصد ثبت شرکت را دارید ، لازم است در ابتدا نوع شرکتی که میخواهید ثبت کنید را مشخص نمایید . همانطور که قبلا نیز گفته شد در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل  شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند. هرکدام از این شرکت های نام برده شرایط و ضوابط قانونی خاص خود را دارند . پس یکی از مراحل ثبت شرکت پیدا کردن نوع شرکت مورد نظر می باشد . یعنی اینکه شما بدانید چه شرکتی را میخواهید تاسیس و ثبت نمایید .

دومین گام از مراحل ثبت شرکت

دومین گام از مراحل ثبت شرکت انتخاب شرکای شرکت می باشد . شما با توجه به اهداف اعضای شرکت در آینده ، نوع فعالیت افراد و سهم مسئولیت هریک از اعضای شرکت ، شرکای خود را انتخاب می کنید ، با توجه به نوع شرکت و اهداف شما در آینده ، شرکای شما میتوانند انتخاب شوند ، به طور مثال در بعضی از شرکت های رایج مانند شرکت با مسئولیت محدود شما میتوانید اعضای خانواده خود را به عنوان شرکا انتخاب نمایید .

آشنایی بیشتر با مراحل ثبت شرکت
آشنایی با انواع شرکت

شرکت سهامی عام

حداقل شرکا در شرکت سهامی عام 5 نفر است.حداقل سرمایه پانصد هزار تومان  و حداقل هیات مدیره یا مدیران 5 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

شرکت سهامی خاص

حداقل شرکا در شرکت سهامی خاص 3 نفر است.حداقل سرمایه صد هزار تومان  و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

شرکت با مسئولیت محدود

حداقل شرکا در شرکت سهامی خاص 2 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران 1 نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا به میزان سهم الشرکه هر شریک می باشد.

شرکت تضامنی

در شرکت تضامنی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا نامحدود است و هر شریک مسئولیت کامل دارد.

شرکت نسبی

حداقل شرکا در شرکت نسبی 2 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و  مسئولیت شرکا به نسبت سهم الشرکه هر شریک می باشد.

شرکت مختلط سهامی

در شرکت مختلط سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای سهامی به میزان مبلغ اسمی هر شریک می باشد.

شرکت مختلط غیر سهامی

در شرکت مختلط غیر سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای غیر سهامی به میزان سهم الشرکه می باشد.

شرکت تعاونی

حداقل شرکا در شرکت تعاونی 7 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 تا 7 نفر و  مسئولیت شرکا در صورت سهامی بودن به میزان مبلغ اسمی هر سهامدار و در صورت غیر سهامی بودن با توجه به تراضی شرکا در اساسنامه می باشد.

در هر صنفی که هستید اولین اقدامی که باید آن راانجام دهید ثبت نام تجاری ( ثبت برند ) و ثبت لوگو می باشد.شرکت آی آر در زمینه ثبت برند و لوگو دارای دپارتمانهای بسیار تخصصی بوده، هم اکنون میتوانید مراحل ثبت برند را به صورت کاملا آنلاین از طریق این وبسایت انجام دهید تا ما به بهترین شکل ممکن ، برند شما را ثبت نماییم.

دپارتمان شرکت آی آر پس از خدمات حضوری ثبت شرکت و ثبت برند ، با ساخت این سایت به صورت آنلاین اقدام به ثبت شرکت ها و خدمات وابسته آن مینماید . درواقع در sherkatir علاوه بر ثبت شرکت به صورت آنلاین ، فرایند ثبت شرکت را در شهرهای دیگر ایران نیز انجام میدهد. ثبت شرکت شرکت آی آر علاوه بر خدمات ثبت شرکت ها که شامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت موسسه و ثبت شرکت های تعاونی و تضامنی میباشد ، خدمات ثبت برند را انجام میدهد.

سوالات متداول ثبت شرکت با مسئولیت محدود
لیست مقالات ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت مسئولیت محدود_11

ثبت شرکت با مسئولیت محدود به صورت کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری در sherkatir.
شما عزیزان از طریق لینک های روبرو میتوانید به ِآسانی ثبت شرکت مسئولیت محدود خود را انجام دهید ، همچنین میتوانید قبل از ثبت شرکت ، مقالات مرتبط با ثبت شرکت مسئولیت محدود را مطالعه کرده و یا سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت مسئولیت محدود را ببینید . آنگاه با اگاهی تمام اقدام به ثبت شرکت نمایید .

shm2
shm3
shm1

ثبت شرکت سهامی خاص به صورت اینترنتی و بدون مراجعه حضوری در sherkatir.
شما عزیزان از طریق لینک های روبرو میتوانید به ِآسانی ثبت شرکت سهامی خود را انجام دهید ، همچنین میتوانید قبل از ثبت شرکت ، مقالات مرتبط با ثبت شرکت سهامی خاص را مطالعه کرده و یا سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت سهامی را ببینید . آنگاه با اگاهی تمام اقدام به ثبت شرکت نمایید .

mhm2
mhm3
mhm1

ثبت موسسه به صورت کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری
شما عزیزان از طریق لینک های روبرو میتوانید به ِآسانی ثبت موسسه خود را انجام دهید ، همچنین میتوانید قبل از ثبت موسسه ، مقالات مرتبط با ثبت موسسه را مطالعه کرده و یا سوالات متداول در زمینه ثبت موسسه را ببینید . آنگاه با اگاهی تمام اقدام به ثبت موسسه نمایید .

tvn3
tvn2
tvn1

ثبت شرکت تعاونی به صورت اینترنتی در sherkatir.
شما عزیزان از طریق لینک های روبرو میتوانید به ِآسانی ثبت شرکت تعاونی خود را انجام دهید ، همچنین میتوانید قبل از ثبت شرکت ، مقالات مرتبط با ثبت شرکت تعاونی را مطالعه کرده و یا سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت تعاونی را ببینید . آنگاه با آگاهی تمام اقدام به ثبت شرکت نمایید .

tzn3
tzn2
tzn1

ثبت شرکت تضامنی به صورت آنلاین در sherkatir.
شما عزیزان از طریق لینک های روبرو میتوانید به ِآسانی ثبت شرکت تضامنی خود را انجام دهید ، همچنین میتوانید قبل از ثبت شرکت ، مقالات مرتبط با ثبت شرکت تضامنی را مطالعه کرده و یا سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت تضامنی را ببینید . آنگاه با آگاهی تمام اقدام به ثبت شرکت نمایید .

untitled-4
untitled-3
untitled-2

در هر صنفی که هستید اولین اقدامی که باید آن راانجام دهید ثبت نام تجاری ( ثبت برند ) و ثبت لوگو می باشد.شرکت آی آر در زمینه ثبت برند و لوگو دارای دپارتمانهای بسیار تخصصی بوده، هم اکنون میتوانید مراحل ثبت برند را به صورت کاملا آنلاین از طریق این وبسایت انجام دهید تا ما به بهترین شکل ممکن ، برند شما را ثبت نماییم.

علامت تجاری یا برند نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص یا بنگاه را از کالاها یا خدمات سایر  متمایز نماید. امروزه اکثر بنگاه های اقتصادی جهت محصولات و خدماتشان ثبت برند انجام داده و علامت تجاری خود را ثبت می کنند.  دپارتمانsherkatir باکادری مجرب ،امور ایده پردازی طراحی و ثبت برند شما را در کمترین زمان به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری به عهده می گیرد .

ثبت آنلاین برند


مزایای ثبت برند

ثبت برند تضمین می‌کند که مشتریان می‌توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند.

ثبت برند شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.

ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها هستند.

اجازه استفاده از  آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.

جزء ضروری موافقت‌نامه‌های اعطای نمایندگی هستند.

ممکن است دارائی ازرشمند کسب و کار باشند

شرکت‌ها را تشویق می‌کنند در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه‌گذاری کنند.

ممکن است برای دریافت وام مفید باشند.

گاهی اوقات، یک برند ثبت شده که در میان مشتریان از شهرت خوبی برخوردار است. ممکن است به منظور دریافت  وام از موسسات مالی استفاده شود .

مدت اعتبار قانونی علائم برند ثبت شده

مدت اعتبار ثبت علامت ده سال از تاريخ تسليم اظهارنامه ثبت آن مي‌باشد. اين مدت با درخواست مالك آن براي دوره‌هاي متوالي ده ساله با پرداخت هزينه مقرر، قابل تمديد است‌.

يك مهلت ارفاقي شش ماهه كه از پايان دوره شروع مي‌شود، براي پرداخت هزينه تمديد، با پرداخت جريمه تأخير، درنظر گرفته مي‌شود.

برندهای قابل ثبت

هر کلمه، حرف یا حروف، عدد، ترسیمات، عکس، شکل، رنگ، تصویر، برچسب یا ترکیب آنها که برای تشخیص کالاها یا خدمات بکار رود، علامت تجاری یا برند محسوب می‌شود. در برخی کشورها‌، شعارهای تبلیغاتی نیز برند محسوب شده و قابل ثبت و در ادارات ملی ثبت برند به عنوان علامت تجاری ثبت می‌شوند. تعداد روز افزون کشورها اجازه می‌دهند شکل‌هائی از علائم تجاری که قبلا مرسوم نبوده‌اند نیز ثبت شوند مانند رنگ‌ها، علائم سه بعدی (شکل یا بسته‌بندی کالاها)، نشان‌های قابل شنیدن (صداها) یا نشان‌های قابل استشمام (بوها). با اینحال، بسیاری از کشورها برای آنچه که بعنوان علامت تجاری قابل ثبت هستند محدودیت‌هایی قائل شده‌اند و عمومآ اجازه ثبت نشان‌هائی را می‌دهند که قابل رویت هستند یا می‌توان آن‌ها را بصورت گرافیک نشان داد.

ثبت آنلاین برند

 

همین الان با ما تماس بگیرید

دفتر مرکزی     07132357135

همراه     09178005913